logo-bip   

SZUKAMY WOLONTARIUSZY !!!

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle poszukuje osób chętnych do świadczenia usług wolontarystycznych na rzecz potrzebujących mieszkańców naszego miasta.

Zapraszamy młodzież, studentów, bezrobotnych oraz osoby pracujące, którzy dobrowolnie i bez wynagrodzenia chciałyby włączyć  się w pomoc skierowaną w szczególności do osób starszych, samotnych bądź z niepełnosprawnościami.

Panująca pandemia COVID -19 sprawiła, że osoby te ze względu na ryzyko zakażenia nie opuszczają swoich domów, w związku z czym mają problemy z wykonywaniem codziennych czynności takich jak: zrobienie zakupów, zrealizowanie recept, wyprowadzenie psa, czy też załatwienie spraw, które wymagają wyjścia z domu.

Jeżeli dysponujesz wolnym czasem, chcesz zdobyć nowe umiejętności i chcesz podnieść swoje kompetencje, pragniesz zrobić coś dobrego oraz chcesz nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie– masz szansę zostać wolontariuszem.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Koordynatora wolontariatu pod numer telefonu:  600 993 317 w godzinach od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku oraz do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle w godzinach jego pracy tj. pon. 7.30 -17.00, wt.- czw. 7.30 –15.30 pod numer telefonu 13 446 43 28  lub też po wcześniejszym umówieniu z Koordynatorem wolontariatu bezpośrednio w siedzibie ośrodka przy ul. Szkolnej 25 .

Projekt i realizacja - zatorski.eu - profesjonalne strony internetowe dla biznesu - Powered by WordPress