logo-bip   

18.10.2019 r. DZIEŃ OTWARTY w Dziennym Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle (DDP) – Spotkanie z przedstawicielami jasielskich Klubów Seniora

Dzień otwarty to zawsze doskonała okazja, by osoby odwiedzające takie miejsce jak Dzienny Dom Pomocy dla Osób Starszych mogły naocznie zapoznać się z oferowanymi formami wsparcia oraz zobaczyć, jak na co dzień funkcjonują i spędzają czas przebywający w tym miejscu uczestnicy.

Taka forma prezentacji ośrodka daje również możliwość poznania pracowników, którzy mogą odpowiedzieć na pytania związane z funkcjonowaniem Seniorów w DDP. Zatem, by jak najszerzej zaprezentować nasz Ośrodek, zorganizowaliśmy DZIEŃ OTWARTY, na który zaproszeni zostali Seniorzy z jasielskich Klubów Seniora. Goście obejrzeli wystawę prac uczestników DDP wykonanych podczas terapii zajęciowej oraz towarzyszyli naszym Seniorom w trakcie ich codziennego pobytu w DDP. Mieli również możliwość zwiedzenia ośrodka. Uczestnicy Dziennego Domu wystąpili z przedstawieniem artystycznym w interpretacji własnej wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. Wszyscy bardzo miło spędziliśmy czas. Cieszymy się że mogliśmy pokazać naszym gościom, jak ciekawie i kreatywnie można spędzać czas na emeryturze i mamy nadzieję, że niebawem nasza grupa powiększy się o kolejnych uczestników. Zapraszamy serdecznie!

Projekt i realizacja - zatorski.eu - profesjonalne strony internetowe dla biznesu - Powered by WordPress