logo-bip   

09.10.2018 r. DZIEŃ SENIORA w Dziennym Domu Pomocy – zabawa z zespołem folklorystycznym TRZCINICOKI

W związku z przypadającymi w dniach 1 października Międzynarodowym Dniem Osób Starszych, 20 października Europejskim Dniem Seniora oraz 14 listopada Ogólnopolskim Dniem Seniora, w Dziennym Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle odbyło się spotkanie z tej okazji.

Dzień Seniora to okazja, abyśmy mogli wyrazić szacunek tym, którzy stanowią dla nas skarbnicę doświadczenia, wartości i wiedzy. To Seniorzy, będąc najpierw naszymi przewodnikami po życiowych drogach, później stanowią dla nas wsparcie, ukazując nam problemy z perspektywy, którą zyskuje się do nich wraz z upływem lat.

W tym dniu gościliśmy uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaśle. Pani Kierownik Iwona Wojnarowicz przywitała wszystkich zebranych pięknymi i wzruszającymi życzeniami wszelkiej pomyślności życząc Seniorom …„aby jesień ich życia była tyko tą złotą, mieniącą się wszystkimi barwami – pełną pięknych przeżyć, miłości najbliższych, dobrego zdrowia i uśmiechu”…. Spotkanie uświetnił zespół folklorystyczny „Trzcinicoki”, który swoim występem zachęcił zebranych gości do wspólnej zabawy. Panowała niezwykle radosna atmosfera. Seniorzy tańczyli w takt muzyki wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Wszyscy bawili się doskonale. Gorąco dziękujemy zespołowi Trzcinicoki za ich piękny koncert i wspaniałą zabawę. Dziękujemy?

Projekt i realizacja - zatorski.eu - profesjonalne strony internetowe dla biznesu - Powered by WordPress