logo-bip   

31.08.2018 r. Występ Scholi z Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle

W dniu 31.08.2018 r. Seniorów Dziennego Domu Pomocy w Jaśle odwiedziła młodzież ze Scholi z Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle.

Młodzi wykonawcy pod przewodnictwem Wiktorii Michalik zachwycili słuchaczy swoim śpiewem, któremu towarzyszył akompaniament w wykonaniu: gitary – Michał Wiśniewski i Zuzanna Konik, instrumenty perkusyjne – Marcin Krupa, Filip Krupa oraz saksofon – Dawid Wojnarowicz. Uczestnicy wysłuchali pięknego koncertu o tematyce religijnej. W podziękowaniu za występ przygotowano upominki dla każdego z wykonawców.

Po zakończonym występie młodzież postanowiła zobaczyć, w jaki sposób Seniorzy spędzają czas w Domu Pomocy i spędzić z nimi jeszcze trochę czasu. Wszyscy bardzo chętnie wspólnie współpracowali w trakcie terapii zajęciowej. Panowała rodzinna, ciepła atmosfera, salę wypełniał śmiech młodzieży, wesoły śpiew i dźwięki gitary. Efektem współpracy Seniorów z młodymi artystami były piękne obrazy wykonane techniką sypową. Bardzo dziękujemy wspaniałej młodzieży za mile i radośnie spędzony czas.

Projekt i realizacja - zatorski.eu - profesjonalne strony internetowe dla biznesu - Powered by WordPress