logo-bip   

30.08.2018 r. Spotkanie rodzin i przyjaciół Seniorów Dziennego Domu Pomocy

We czwartek 30.08.2018 r. w Dziennym Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle odbyło się spotkanie rodzin i przyjaciół uczestników Domu.

W tym ważnym dniu Seniorom towarzyszyli zaproszeni przez nich goście: Wiceburmistrz Miasta Jasła Pani Elwira Musiałowicz-Czech, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle Pani Dorota Lignar oraz ksiądz Tadeusz Gąsiorowski proboszcz Parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Jaśle.

Rodziny i przyjaciele Seniorów mieli okazję towarzyszyć swoim bliskim tego dnia i zobaczyć, jak spędzają oni swój czas w Ośrodku. Uczestnicy, oprowadzając swoich gości mogli pokazać im wszystkie ważne dla nich miejsca i podzielić się swoimi odczuciami.

Uroczystość rozpoczęła się od zaśpiewania przez Seniorów hymnu DDP przy akompaniamencie akordeonu. Dzięki łatwo wpadającej w ucho melodii rodziny i przyjaciele naszych Uczestników przyłączyli się z radością do jego zaśpiewania.

Zaproszeni goście obejrzeli tego dnia prezentację, przygotowaną specjalnie na tę okazję przez Panią Kierownik Dziennego Domu Pomocy Iwonę Wojnarowicz. Dzięki temu mogli oni usłyszeć i zobaczyć, jak wygląda bieżąca działalność Ośrodka, w jakiego rodzaju zajęciach uczestniczą Seniorzy i jakie formy wsparcia oferuje im Dom Pomocy, a także kto i w jakim zakresie służy naszym Uczestnikom pomocą.

W trakcie Spotkania rodziny i przyjaciele obejrzeli występ uczniów z Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle pt. „Gdzie mieszka, ile waży oraz ile kosztuje szczęście-czyli jak stać się szczęśliwym człowiekiem”. Wspólnie spędzanym chwilom towarzyszyła miła, rodzinna atmosfera. Uczestnicy wraz z rodzinami i przyjaciółmi spędzali czas przy wspólnym śpiewaniu wesołych piosenek, przy akompaniamencie akordeonu w wykonaniu Artura Szwandroka, ponadto wysłuchali pięknego koncertu młodych zdolnych artystów z Jasielskiego Domu Kultury – Krystiana Bąk, Aleksandry Brągiel oraz Dawida Wojnarowicza.

Projekt i realizacja - zatorski.eu - profesjonalne strony internetowe dla biznesu - Powered by WordPress