Aktualności

22.12.2014

Podziękowania dla wolontariuszy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle

W dniu 18 grudnia w Centrum Profilaktyki, Terapii i Wsparcia Rodzin w Jaśle wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle odebrali podziękowania za swoją pracę. Podczas spotkania, słowa uznania dla pracy wolontariuszy wyraziła Pani Dorota Lignar – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Pani Jolanta Krokowska - inspektor ds. społecznych Urzędu Miasta w Jaśle.

Spotkanie rozpoczęło się podsumowaniem działalności wolontariuszy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w 2014r. Obecni goście, dzięki prezentacji, którą przygotował Pan Leszek Grzebień – asystent rodziny w Ośrodku, mieli również okazję do zapoznania się z organizacją wolontariatu w Wielkiej Brytanii.

Najważniejszym punktem spotkania było rozdanie podziękowań i drobnych upominków dla wolontariuszy Ośrodka, którzy swoją postawą pełną wrażliwości, otwartości i empatii sprawiają, że na wielu twarzach znowu pojawia się uśmiech.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy oraz dla Pani Urszuli Kopery która od 2013r. pełni funkcję koordynatora wolontariatu w Ośrodku.

Dziękujemy również lokalnym przedsiębiorcom za ufundowanie upominków dla wolontariuszy, tj. firmie Lider, Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, firmie „Kalla” oraz Restauracji „Oliwka”.
 

powrót